h1

Ferie 2013! :-)

11/02/2013

Kochani od dziś zaczynamy ferie zimowe, w związku z tym postanowiliśmy podrzucić klika pomysłów dla waszych pociech, które ferie spędzają w Łodzi, bo przecież ferie w mieście wcale nie muszą być nudne 😉

Dzieci i młodzież, które rozpiera energia mogą skorzystać z zajęć prowadzonych przez Capoeira Unicar Łódź. Mateusz Koprowski, prowadzący łódzką sekcję grupy Unicar zachęca: – Nasza grupa przewidziała darmowe zajęcia dla wszystkich chętnych w czasie pierwszego tygodnia ferii zimowych. Zajęcia zostaną zorganizowane w poniedziałek, środę (13.02) i piątek (15.02) w godz. 18 – 19.15 w Szkole Podstawowej nr 36 przy ul. Więckowskiego 35.

Dla odmiany w Łódzkim Domu Kultury będzie można nauczyć się tańca towarzyskiego. W warsztatach tanecznych mogą wziąć udział dzieci i młodzież od 7. do 16. roku życia. Odbywać się będą od godz. 17 do 18.15.

12 i 19 lutego Łódzki Dom Kultury organizuje warsztaty plastyczne dla gimnazjalistów. Z kolei kurs rysunku i malarstwa dla młodzieży potrwa do 18 lutego. Przewidzianych jest osiem zajęć po 4 godziny. Zapisy telefoniczne (797-326-227) w Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łódzkim Domu Kultury.

16 i 17 lutego łódzka Palmiarnia organizuje weekendowe warsztaty plastyczne. Odbędą się one w pracowni ogrodniczej w godz. 12.- 14. Za warsztaty nie trzeba dodatkowo płacić, wystarczy kupić bilet wstępu do Palmiarni.

Dzieci mogą też wziąć udział w warsztatach „Rośliny żywią, zdobią, leczą”, które będą organizowane od poniedziałku do czwartku w godz. 10.30 – 11.30, a w piątki w godz. 12-13. Zapisy pod nr tel. 42 674-96-65.

Warto wiedzieć, że podczas ferii dzieci, które nie ukończyły 16 lat, są zwolnione z opłat za wstęp do Palmiarni.

 

źródło: lodz.naszemiasto.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s